RESTAURACJA KARCZMA POD LOTNISKIEM NA SPRZEDAŻ!!! BIELSKO-BIAŁA

Na Sprzedaż Dochodowa RESTAURACJA Karczma Pod Lotniskiem znajdująca się w miejscowości Bielsko-Biała ulica Zwardońska w województwie śląskim.
Obiekt jest położony w sąsiedztwie sportowego lotniska na którym kilka razy do roku są organizowane duże imprezy plenerowe. Bliskość 2 dużych osiedli oraz terenów rekreacyjnych oraz szlaków górskich zapewnia stały napływ klientów. Droga która prowadzi do karczmy jest głównym deptakiem gdzie w weekendy jak w tygodniu jest uczęszczana przez wielu spacerowiczów i rowerzystów.

Nieruchomość jest bardzo dobrze prosperującą restauracją, ma swoja bazę klientów, oraz imprezy które są już zarezerwowane i są stale rezerwowane , ma b. dobrą lokalizację, zaledwie 5 min. od Ścisłego Centrum miasta Bielska-Białej, 15 min od Szczyrku, 30 min od Wisły , 25 min od Ustronia, 45 min od Katowic. Łatwy i szybki dojazd, blisko obwodnicy miasta.
Restauracja położona jest na działce o powierzchni 1887mkw, + 1000 mkw
Na jej terenie znajduję się ogródek letni z utrzymanym w podobnym stylu karczmy, krytym grillem ze Strzechy . Część ogródkowa posiada również w pełni wyposażony plac zabaw. Obiekt doskonale komponuje się z malowniczym krajobrazem, który przyciąga licznych turystów.

W skład budynku gastronomicznego wchodzą dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 1292mkw.
Parter stanowią: duży barek , cześć dla gości czyli dwie główne sale i jedna mniejsza sala okolicznościowa oraz nowoczesne, w pełni wyposażone według najnowszych standardów zaplecze gastronomiczne wraz z chłodniami wysokiego i niskiego zamrożenia. Dodatkowo trzy toalety.
Piętro stanowią: mały barek , dwie duże sale okolicznościowe i jedna mniejsza (wykorzystywana do imprez takich jak np. wesela, chrzciny, komunie, imprezy okolicznościowe), balkon oraz taras widokowy który możemy wynajmować pod zorganizowane imprezy z którego mamy przepiękny widok na Beskid Śląski i Żywiecki, przy dobrej pogodzie zobaczymy także Babia Górę oraz Tatry.
Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe dla ok. 100 samochodów. Sam lokal jest w stanie pomieścić około 300 osób nie biorąc pod uwagę miejsc na zewnątrz.

Karczma Pod Lotniskiem została zbudowana z bali, dach pokryty jest strzechą. Wszystkie okucia, balustrady, rzeźby i zdobienia zostały wykonane przez miejscowego artystę. Restaurację cechuje : kunsztowne wykończenie oraz góralski klimat, na który składa się wspaniale przyozdobiona sala i wspaniała regionalna kuchnia. Wewnątrz panuję miła i ciepła atmosfera.

Sprawnie funkcjonująca strona internetowa oraz intensywne działania marketingowe stanowią o dobrej pozycji na rynku. Dla konkretnych klientów możemy udostępnić dokumenty finansowe, które tak naprawdę przedstawiają kondycje finansową karczmy. Przy obecnych dochodach NISKA STOPA ZWROTU MIĘDZY 6-7 LAT.

ZAPYTANIE ORAZ PROPOZYCJE CENOWE PROSZĘ SKŁADAĆ telefonicznie lub mailowo

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU !!!!
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jopek Przemysław (licencja nr: 8328)

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za błędy w ogłoszeniu. Oferta w danym momencie może być nie aktualna.

Zadzwoń i umów się na oglądanie!

Agent prowadzący:

Telefon:
Email:

WEJDŹ I ZOBACZ : www.nieruchmoscijopek.pl

Lokalizacja: Bielsko-Biała (Aleksandrowice)
Powieżchnia: 1300.00 m2

Cena: 2 499 000,00 zł
1 922,00 zł/m2

Informacje:

Charakter lokalu: usługowy

Wejście: od ulicy

Miejsca parkingowe: parking niestrzeżony

Wejście: od ulicy

Wejście: od ulicy

Sygnatura: OSNK/32

Zadaj pytanie

Podobne oferty