Lokal Handlowo-Usługowy 300mkw ŚCISŁE CENTRUM!!!

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni użytkowej 300 mkw. Położony na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Lokal wyróżnia bardzo dobra lokalizacja, znajduje się on w ścisłym centrum miasta. Na przeciwko znajduje się galeria handlowa Sfera II obok budynku jest stacja benzynowa 123 a w bliskim sąsiedztwie Bank Śląski oraz Lidl. Zaraz na wprost lokalu jest przystanek autobusowy.


Lokal posiada jedno wejście główne bezpośrednio z ulicy. Przed lokalem są przeznaczone 2 miejsca parkingowe. Na tyłach budynku funkcjonuje parking oraz pod Sferą.
Powierzchnie lokalu można dowolnie zaadoptować, posiada on otwartą przestrzeń. Wewnątrz lokalu jest pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Ogrzewanie własne. Do czynszu jest doliczana stała opłata w wysokości 50zł na utrzymanie części wspólnych. Media: prąd i woda rozliczane według zużycia.

Lokal posiada wiele możliwości, dzięki swojej lokalizacji będzie idealnym miejscem pod działalność zarówno usługową jak i handlową. Lokal jest doskonale widoczny ze strony galerii Sfery II jak i dla mocno natężonego ruchu samochodowego. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia reklamy- baneru na budynku od strony drogi zaraz na wprost wyjazdu z parkingu podziemnego galerii Sfera II oraz zjazdu na rondo.


Powierzchnia lokalu około 300mkw
Opłaty: 12 netto/mkw + vat/miesiecznie, 3miesieczna kaucja

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości !

Agent prowadzący ofertę: Przemysław Jopek 666499489

Zadzwoń i umów się na oglądanie!

Agent prowadzący:
Przemyslaw Jopek
Telefon: 666-499-489
Email: biuro@nieruchomoscijopek.pl
Pan Przemyslaw Jopek zajmuje sie sprzedaza domów (rynek wtórny i pierwotny).

WEJDŹ I ZOBACZ : www.nieruchmoscijopek.pl

Lokalizacja: Bielsko-Biała (Centrum)
Powieżchnia: 300.00 m2

Cena: 3 900,00 zł

Informacje:

Charakter lokalu: handlowy

Wejście: od ulicy

Miejsca parkingowe: parking niestrzeżony

Wejście: od ulicy

Wejście: od ulicy

Sygnatura: OWNK/171

Zadaj pytanie

Podobne oferty