Nowe Apartamenty na sprzedaż Wegierska Górka

O inwestycji
Osiedle apartamentów to bliskość natury i komfortowy styl życia zharmonizowany w jednej, doskonałej lokalizacji. W doborze miejsca realizacji tego projektu ogromną rolę odegrały dwa czynniki – bliskość natury i dobra sieć komunikacyjna, umożliwiająca szybki i bezproblemowy dojazd do centrum Węgierskiej Górki oraz głównych ośrodków miejskich regionu. Zielona okolica i bliskość szlaków górskich zachęcają do relaksujących spacerów i aktywnego wypoczynku na co dzień oraz w weekendy. Twój nowy, doskonale położony dom może być jednocześnie bazą wypadową w piękne góry Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. To doskonałe miejsce na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu.

Lokalizacja i okolica
Trzy luksusowe budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej zostały ulokowane w malowniczej okolicy, przy ulicy Kolonia w Węgierskiej Górce. O atrakcyjności krajobrazowej świadczy fakt, że w sąsiedztwie znajduje się kilka pensjonatów i ośrodków wczasowych. W okolicy nie brakuje też atrakcji dla osób uprawiających sport i lubiących aktywne formy wypoczynku. W centrum Węgierskiej Górki, w odległości około kilometra od osiedla znajdują się sklepy, kawiarnie i restauracje oraz budynki użyteczności publicznej, a kilkaset metrów dalej jedna z największych w województwie śląskim hala sportowa oraz basen. W niedalekiej odległości położone są dobrze zagospodarowane tereny rekreacyjne – znana w regionie Aleja Zbójników oraz Bulwary nad Sołą.
Wyjątkowy charakter inwestycji nadaje również bliskość trasy S1, dzięki której w niezwykle krótkim czasie można samochodem dostać się do Żywca czy Bielska-Białej.
Dojazdy samochodem do wybranych miejsc:
Centrum Węgierskiej Górki – 2 minuty
Centrum Żywca – 12 minut
Zwardoń (granica ze Słowacją) – 20 minut
Bielsko-Biała (centrum) – 25 minut
Katowice (centrum) – 65 minut

Charakterystyka osiedla
Kameralna inwestycja składa się z dwóch dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, w każdym z nich znajdują się jedynie dwa lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej od 45 do 72 metrów kwadratowych wraz z garażami oraz zewnętrznymi miejscami parkingowymi (łącznie po cztery miejsca parkingowe dla każdego budynku). Kameralny i dyskretny charakter zapewniają także oddzielne wejścia do poszczególnych lokali, zlokalizowane po różnych stronach budynków.

Standardy wykończenia
1. Elementy konstrukcyjno-budowlane
2. Elewacja
3. Wykończenie klatek schodowych
4. Poziom piwnic
5. Teren zewnętrzny
6. Dodatkowe atuty
Opis wyposażenia
1. Wyposażenie lokali mieszkalnych
2. Wykończenie lokali mieszkalnych

Zadzwoń i umów się na oglądanie!

Agent prowadzący:
Przemyslaw Jopek
Telefon: 666-499-489
Email: biuro@nieruchomoscijopek.pl
Pan Przemyslaw Jopek zajmuje sie sprzedaza domów (rynek wtórny i pierwotny).

WEJDŹ I ZOBACZ : www.nieruchmoscijopek.pl

Lokalizacja: Żywiec
Powierzchnia: 49.00 m2

Cena: 243 700,00 zł
4 973,00 zł/m2

Informacje:

Liczba pokoi: 3 pokoje

Typ zabudowy: apartamentowiec

Rynek: rynek pierwotny

Piętro: parter

Liczba pięter: 1

Balkon: balkon

Stan mieszkania: do wykończenia

Forma własności: pełna własność z KW

Sygnatura: OSM/1644

Zadaj pytanie

Podobne oferty