O firmie

 

    Celem naszej firmy jest zaspakajanie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów. Dzięki doskonałej znajomości lokalnego rynku, podpartej sześcioletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zoferować Państwu najatrakcyjniejesze oferty z różnych sektorów nieruchomości. Oferujemy usługi z zakresu pośrednictwa przy sprzedaży, kupnnie, wynajmie :
domów, mieszkań, gruntów, lokali użytkowych i nieruchomści komercyjnych.
Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, geodetami, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredyty hipoteczne.


       Zapewniamy naszym klientom pomoc i opiekę podczas całego procesu zakupu nieruchomości - od wyboru nieruchomości aż do sfinalizowania transakcji. Wszystkie oferowane przez nas nieruchomości są szczegółowo sprawdzane pod względem cywilno-prawym. Dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kupując kupjecie je od ich właściciela, i że nie są zadłużone.


  Jesteśmy profesjonalistami zrzeszonymi w Bielsko-Katowicko-Częstochowskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Nasza firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Jej właściciel Przemysław Jopek posiada licencję zawodową pośrednika nadaną przez Ministra Transportu Budownictwa o numerze: 8328


              Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura, możemy zagwarantować rzetelność, elastyczność i kompetencje w obsłudze klientów indywidualnych jak i biznesowych.


"Zadowolony klient jest naszą satysfakcją"